סגסוגת 725VS625 סגסוגת

איזה חומר זה 725?
סגסוגת 725 היא משקעים סגסוגת בסיס ניקל הניתן להתקשות שיש לה עמידות מצוינת לפיצוח קורוזיה של מתח ופטורים כלליים וקורוזיה של נקיק במצב המוקשה בגיל .
מה ההבדל בין סגסוגת 725 ל- 625?
סגסוגת 625 (Inconel 625, UNS N06625, 2 . 4856) וסגסוגת 725 (Inconel 725, UNS N07725) יש כמעט אותו הרכב ולכן הם בעלי עמידות מאוד של תכונות תואם ותכונות פיזיקליות . עם זאת, כל המשקעים התואמים באופן משמעותי.


מהם המרכיבים של 725?
סגסוגת 725 היא סגסוגת ניקל-כרומיום עם תוספות משמעותיות של מוליבדן, ניוביום וטיטניום . היא זמינה בתנאים החמים, מבולבלים, ובגילם {}}}
מה ההבדל בין Inconel 725 ל- 718?
ל- Inconel 718 יש מספר שווה של התנגדות בור (PREN) של מעל 31, ואילו לאינקונל 725 יש PREN של מעל 45, מה שמאפשר לה לבצע בסביבות הקשות ביותר . GNEE פלדה מציעה 725 סורגים עגולים בקטרים מגודל 1 אינץ 'ל -4 אינץ' (25 {. 4 מ"מ. קוטרים מגודל ½ אינץ 'ל -10 אינץ' (12.7 מ"מ עד 254 מ"מ).

מפרטי סגסוגת 725 ו- 625
הרכב כימי
הטבלה הבאה מציגה את ההרכב הכימי של Inconel 725.
| אלמנטים | תוכן (%) |
| ניקל, ני | 55 – 59 |
| כרום, cr | 19 – 22.5 |
| ברזל, Fe | 9 |
| מוליבדן, מו | 7 – 9.50 |
| Niobium, NB (Columbium, CB) | 2.75 – 4 |
| טיטניום, טי | 1 – 1.70 |
| אלומיניום, אל | 0.35 |
| מנגן, מ.נ. | 0.35 |
| סיליקון, סי | 0.20 |
| פחמן, ג | 0.030 |
| זרחן, עמ ' | 0.015 |
| גופרית, ש | 0.010 |
קומפוזיציה של Inconel 625
| אֵלֵמֶנט | אחוזים לפי משקל |
|---|---|
| פַּחמָן | 0.010 מקסימום |
| מַנגָן | 0.50 מקסימום |
| זַרחָן | 0.015 מקסימום |
| גוֹפרִית | 0.015 מקסימום |
| סִילִיקוֹן | 0.50 מקסימום |
| כְּרוֹם | 20.00 - 23.00 |
| נִיקֵל | לְאַזֵן |
| מוליבדן | 8.00 - 10.00 |
| קולומביום | 3.15 - 4.15 |
| טִיטָן | 0.40 מקסימום |
| אֲלוּמִינְיוּם | 0.40 מקסימום |
| טנטלום | 0.05 מקסימום |
| בַּרזֶל | 5.00 מקסימום |
סגסוגת 725 תכונות פיזיקליות מכניות
| נֶכֶס | 21.1 תואר | 93.3 מעלות | 148.9 מעלות | 204.4 מעלות | 315.6 מעלות | 371.1 תואר | 426.7 מעלות | 537.8 מעלות | 648.9 מעלות | 982 תואר |
| חוזק מתיחה אולטימטיבי /MPA * | 1254 | 1230 | 1189 | 1170 | 1099 | 1096 | 1106 | 1058 | - | - |
| 0.2% חוזק תשואה /MPA * | 892 | 868 | 826 | 824 | 782 | 798 | 818 | 778 | - | - |
| הפחתת שטח % * | 48.4 | 47 | 50.2 | 52.4 | 54.2 | 53.4 | 49.6 | 47.7 | - | - |
| התארכות % * | 32 | 29.6 | 30.9 | 30.7 | 32.4 | 30.8 | 29.6 | 31 | - | - |
| מקדם התפשטות תרמית /מיקרומטר /מ ' | - | 13 | - | 13.1 | 13.4 | 13.7 | - | 14.1 | 14.4 | - |
| מוליכות תרמית /kcal /(hr . m . תואר) | 9.143 | 10.082 | 10.89 | 11.709 | 13.235 | 14.058 | 14.864 | 16.22 | 18.24 | 21.57 |
| מודולוס של גמישות / GPA | 204 | 200 | - | 194 | 188 | 182 | - | 177 | 169 | - |
סגסוגת 625 תכונות פיזיקליות מכניות
| נֶכֶס | 21 תואר | 204 תואר | 316 תואר | 427 תואר | 538 תואר | 649 תואר | 760 מעלות | 871 תואר |
| חוזק מתיחה אולטימטיבי /MPA | 992.9 | 923.9 | 910.1 | 910.1 | 896.3 | 820.5 | 537.8 | 275.8 |
| 0.2% חוזק תשואה /MPA | 579.2 | 455.1 | 434.4 | 420.6 | 420.6 | 413.7 | 406.8 | 268.9 |
| התארכות % | 44 | 45 | 42.5 | 45 | 48 | 34 | 59 | 117 |
| מקדם התפשטות תרמית מיקרומטר/m⁰c | - | 13.1 | 13.3 | 13.7 | 14 | 14.8 | 15.3 | 15.8 |
| מוליכות תרמית /kcal /(hr . m . תואר) | 8.5 | 10.7 | 12.2 | 13.5 | 15 | 16.4 | 17.9 | 19.6 |
| מודולוס של גמישות MPA x 105 | 2.07 | 1.98 | 1.92 | 1.86 | 1.79 | 1.65 | 1.59 | 1.48 |
מסקנה: Inconel 725 לעומת 625 סגסוגת
כאשר משווים בין inconel 725 ו- 625, לשני הסגסוגות יש מאפייני ביצועים מצוינים שהופכים אותם למתאימים ליישומים רבים . הבחירה בין השניים תלויה לעתים קרובות בצרכי היישום הספציפיים ובעדיפות של חוזק גבוה או התנגדות קורוזיה {}}} על ידי הבנת המאפיינים של כל סגסוגת בפרט, אתה יכול לקבל את ההחלטה של 4}} uptip {uptip {uption {uption {uptip {uption {uptip {uptip {uptip {uptip {uptips {uptoy {uptip {uptoy {uptoy {uptoy utoy utoy {uptoit uto,





